متخصص قلب – چگونه می توان با موفقیت یکی شد

مشاغل پزشکی به دلایل زیادی رواج دارد. اینها معتبر هستند و حقوق بالایی دارند و به شما این امکان را می دهند که به دیگران در جامعه خود کمک کنید. با این حال ، از آنجا که مشاغل در زمینه پزشکی در تخصص هایی مانند قلب و عروق سخت و بسیار مورد نیاز است ، مستلزم آن است که کسانی که مایل به متخصص قلب هستند از صلاحیت بالایی برخوردار بوده و آموزش و آموزش زیادی دریافت کنند.

قبل از اینکه کسی بتواند به برنامه درسی سخت پیش دانشگاهی در دانشگاه بپردازد ، ابتدا باید در دبیرستان عملکرد خوبی داشته باشد. این واقعاً اولین قدم در راه دستیابی به رزیدنت قلب است. داشتن سابقه قوی در علوم و ریاضیات دبیرستان برای موفقیت در آینده به عنوان متخصص قلب ضروری است.

پس از فارغ التحصیلی با موفقیت از دبیرستان ، دانش آموزان باید چهار سال آموزش پیش پزشکی را در کالج یا دانشگاه بگذرانند. ضروری است که یک دانش آموز تمام پیش نیازهای دانشکده پزشکی را شامل دو ترم یا شیمی آلی ، دو ترم شیمی عمومی ، دو ترم فیزیک و دو ترم زیست شناسی متخصص قلب در مشهد تکمیل کند. با ماهیت رقابتی دانشکده پزشکی ، دانش آموزان باید برای داشتن میانگین نمرات بالا کار کنند و در صورت برنامه ریزی برای درخواست برای دانشکده پزشکی ، تحصیل در MCAT را آغاز کنند. اگر نمرات آزمون شما و معدل شما به اندازه کافی بالا نیست ، ممکن است نتوانید هیچ نوع پزشکی باشید. فقط بهترین نمرات و معدل مجاز به ادامه کار به عنوان متخصص قلب هستند.

پس از تکمیل پیش نیازها ، دانش آموزان باید در آزمون ورودی دانشکده پزشکی معروف به MCAT یا آزمون پذیرش کالج پزشکی شرکت کنند. MCAT و GPA فاکتورهای کمی برنامه مدرسه پزشکی را تشکیل می دهند. چندین عامل دیگر از جمله مصاحبه ، اظهارات شخصی و فعالیتهای فوق برنامه وجود دارد که همچنین نقش مهمی در فرایند پذیرش بازی می کنند.

هنگامی که دانشجویی در دانشکده پزشکی پذیرفته می شود ، نمره هایی که دانش آموز می گیرد نوع پزشک وی را تعیین می کند. معاینه مجوز پزشکی USMLE یا ایالات متحده دارای چهار مرحله است که مرحله اول پس از گذراندن سال دوم تحصیل در دانشکده پزشکی انجام می شود و تأثیر زیادی بر نوع اقامت دانشجو دارد. برای داشتن یک پزشک مجرب و مجرب ، اقامت ضروری است.